Katılıyorum Sana

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın İK iletişim projesi için Katılıyorum Sana platformunu oluşturduk. www.katiliyorumsana.com web sitesi, Katılıyorum Sana Facebook ve Twitter hesaplarıyla dijital mecralarda başlattığımız iletişimi, 2014 sonbahar döneminde gerçekleştirdiğimiz üniversite roadshowlarıyla destekledik.

Gözüm Yüksekte!

Gözüm Yüksekte projesiyle geleceğin bankacılarını Akbank MT Programı, sınav ve mülakat süreçleriyle tanıştırmak için kolları sıvadık. Hazırladığımız Gözüm Yüksekte Kabini ile Akbank IK yöneticilerini öğrencilerle dijital ortamda bir araya getiren bir mülakat simülasyonu yaptık  ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden gençlere unutulmaz bir deneyim yaşattık.

Çocukluk Hayallerim

Çocukluk hayallerimizi süsleyen Microsoft’un genç yetenekler İK programı olan Talent Explorer için Çocukluk Hayallerim projesini hayata geçirdik. Web, sosyal medya ve üniversitelerde “Kendine güvenen genç yetenekleri” çocukluk hayallerini gerçekleştirmeleri için cesaretlendirdik. Hazırladığımız video ile Twitter ve Youtube üzerinden tanıtımlarımızı yaparken üniversitelerde sürdürdüğümüz çalışmalarla binlerce genci Talent Explorer projesinden haberdar ettik.