Üniversitelilerin buluşma noktası Akampus.com, yenilenen yüzü ile yayında!
04 May 2015

Üniversitelilerin buluşma noktası Akampus.com, yenilenen yüzü ile yayında!

04 May 2015

Değerli Akampüs Dostu;

Dile kolay akampus.com projesine ilk başladığımızdan bu yana 15 sene geçmiş. Oysa bizim için sanki dün gibi. 2000 yılında, henüz Facebook ortada yokken, Boğaziçi Üniversitesi’nden yeni mezun olmuş üç girişimci gencin ufacık bir ofiste kafa kafaya verip tasarladığı ve kodladığı akampus.com, önce Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerini, ardından da tüm üniversite öğrencilerini bir araya getirdi.

Bu yıl akampus.com’un bir nevi ikinci doğuşu. 2015 senesinde 100 bini aşan üyesi ve 15 yıllık geçmişiyle, birçok nesli mezun eden akampus.com, yenilenen web sitesiyle bir neslin daha kampüsü olmaya hazırlanıyor.

Akampus.com, uzun zamandır devam eden yazılım ve tasarım sürecinin ardından; web, mobil arayüzleri ve mobil uygulamaları aracılığı genç hedef kitleye ulaşarak, hem bir online buluşma platformu, hem de özgün içeriği ile eğlence/bilgi edinme platformu özelliği taşıyor. Yepyeni içerik stratejisi ile akampus.com markalara sosyal networking alanları ve genç hedef kitleye özel içeriği ile “native advertising” reklam projeleri de sunuyor olacak. Akampus.com, en önemli özelliği olan izinli veritabanı sayesinde istenilen demografilerdeki hedef kitleye emailing, banner gösterimi, içerik sponsorlukları ve diğer online araçlarla etkin bir iletişim mecrası olmaya devam edecek.

Biz, akampus.com ailesi olarak, bu yeni yolda, yine yüzbinlerin buluşma noktası olmaya, genç hedef kitleyi markalar ile buluşturmaya ilk günkü heyecanımızla devam edeceğiz.

Evren Güney
Akampüs Youth Marketing

Managing Partner

Leave a comment
Diğer Yazılar
Yorumlar

Comments are closed.