Katılıyorum Sana

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın İK iletişim projesi için Katılıyorum Sana platformunu oluşturduk. www.katiliyorumsana.com web sitesi, Katılıyorum Sana Facebook ve Twitter hesaplarıyla dijital mecralarda başlattığımız iletişimi, 2014 sonbahar döneminde gerçekleştirdiğimiz üniversite roadshowlarıyla destekledik.

Çocukluk Hayallerim

Çocukluk hayallerimizi süsleyen Microsoft’un genç yetenekler İK programı olan Talent Explorer için Çocukluk Hayallerim projesini hayata geçirdik. Web, sosyal medya ve üniversitelerde “Kendine güvenen genç yetenekleri” çocukluk hayallerini gerçekleştirmeleri için cesaretlendirdik. Hazırladığımız video ile Twitter ve Youtube üzerinden tanıtımlarımızı yaparken üniversitelerde sürdürdüğümüz çalışmalarla binlerce genci Talent Explorer projesinden haberdar ettik.

Create Reality

Create Reality projesiyle, hedef kitlemiz ile Rotring arasındaki bağı güçlendirmek ve hedef ürünleri deneyimletmek için, gençlerin kendi “gerçeklerini” Rotring 800 serisi kalemler ile çizerek anlattıkları bir yarışma kurgusu hazırladık. 7 üniversitede gerçekleşen roadshow’da birbirinden değerli eserler ortaya çıktı ve tüm katılımcılar Rotring ürünlerine sahip oldular. Üniversitelerde başlayan yarışma, Rotring Facebook sayfasında devam etti.