2014 Biterken…
31 Ara 2014

2014 Biterken…

31 Ara 2014

Uzun zamandır yükselen bir ivme çiziyoruz. 2013’ü kapatırkenki başarımızı ve motivasyonumuzu 2014 yılında da korumak, hedeflerimize ulaşmak ve bunu yaparken de her zamanki gibi işimizden zevk almak en büyük amacımızdı.

Ekibimiz büyüdü, hedeflerimiz büyüdü… Yeni projeler, yeni müşteriler, yeni fikirlerle dolu bir yıl geçirdik. Akampüs’ün kanatları altındaki SenceBence’yi, 3 aylık yoğun bir çalışmanın ardından Startup Bootcamp 2014’de görücüye çıkardık. Etkinliğin en beğenilen ve en akılda kalan startup’larından biri olan SenceBence, 2014 itibariyle kendi kanatlarıyla uçmaya başladı.

 İlk göz ağrımız Akampüs.com için uzun toplantılar sonunda yepyeni bir altyapı hazırladık! Akampüs.com çok yakında kullanıcılarının karşısına yenilenmiş ve gelişmiş olarak çıkacak!

 Ve müşterilerimiz. Yıllardır birlikte keyifle çalıştıklarımızın yanına, gençliğin nabzını bizimle tutmak isteyen yepyeni ve renkli markalar ekledik.

 Geçtiğimiz yıl Intel’lin öncülüğünde hayata geçirdiğimiz Çözüm Kumbarası projesiyle, PR bölümü Topluluk Oluşturma/Yönetme (Dijital ve Sosyal) dalında Felis aldık ve ödüllerimizin arasına bir de Felis’i ekledik.

 Bizim için yılın en heyecan verici gelişmesi ise , Deloitte Türkiye Fast50 ve EMEA Fast500 listelerine girerek Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinin en hızlı ve istikrarlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına girmemiz oldu.

 DNA’sında teknoloji olan, “iyi fikri” iç görü ve teknolojiyle destekleyen tüm ekibimize, bizlere güvenen ve başarılarımızda payı olan tüm müşterilerimize bu harika yıl için teşekkür ederiz.

 Birlikte nice başarılı, keyifli ve ödüllü senelere!

Leave a comment
Diğer Yazılar
Yorumlar

Comments are closed.